Topowy oczyszczacz powietrza marki Philips

0

Nastał czasy, w których coraz więcej osób decyduje się na zakup oczyszczaczy powietrza. Odpowiedzią na nasze ogromne potrzeby jest duża liczba tego typu urządzeń na rynku. Jednak bardzo często im więcej możliwości, tym ciężej podjąć ostateczną decyzję. Bardzo ważne jest, aby oczyszczacz powietrza łączył w sobie wiele funkcji.

Znaczenie filtrów

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących najlepszego oczyszczacza jest ten marki Philips, a konkretnie model AC5659/10. Model ten posiada aż trzy filtry powietrza, co nie pozostaje bez znaczenia dla jego efektywności. Filtr wstępny, przez który w pierwszej przepływa powietrze, jest stały i nie wymaga wymian. Kolejny element stanowi filtr HEPA, którego żywotność została określona na około dwa lata ciągłego użytkowania. Następny etap oczyszczania powietrza odbywa się z udziałem filtra węglowego, który sprawuje się dobrze przez około rok użytkowania. Mimo iż może się wydawać, że trzy filtry to zbyt wiele, każdy z nich okazuje się niezbędny. Brak któregokolwiek z nich znacząco obniża skuteczność oczyszczania. Jak widzimy, filtry nie wymagają częstego wymieniania, a przekonanie o wysokich kosztach utrzymania oczyszczaczy powietrza jest błędne.

Oczyszczacz powietrza, a wystrój wnętrza

Oczyszczacz powietrza Philips AC5659/10 został stworzony z myślą o możliwości zastosowania go w wielu różnych pomieszczeniach. Urządzenie to z pewnością sprawdzi się w malutkich mieszkaniach, dużych domach oraz budynkach użyteczności publicznej. Producent tego funkcjonalnego urządzenia postawił na opływowe kształty, które nie rzucają się w oczy. Niewielki rozmiar sprawia, że możemy umieścić urządzenie w dowolnym miejscu. Dodatkowo biały kolor obudowy idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w różnorodnych stylach, w tym w najbardziej nowoczesnych mieszkaniach.

Oczyszczacz powietrza – czy może pracować bez nadzoru?

Wielu osobom wydaje się, że oczyszczacze wymagają stałej kontroli. Przekonanie to nie jest jednak prawdziwe, gdyż urządzenia te zwykle mogą pracować bez żadnego nadzoru, nie stwarzając w ten sposób absolutnie żadnego zagrożenia. Jeżeli chodzi o oczyszczacz Philips AC5659/10, jest to bardzo nowoczesne urządzenie, wyposażone w odpowiednie systemy bezpieczeństwa. Ponadto, oczyszczacz ten samodzielnie bada poziom zanieczyszczeń w powietrzu i dobiera odpowiednie do jego usunięcia programy, który w sumie ma do wyboru pięć. To naprawdę wspaniałe rozwiązanie, ponieważ nie wymaga od nas żadnego udziału. Co więcej, oczyszczacz powietrza wysyła nam wiadomości o rodzaju i stężeniu alergenów, które znajdują się w powietrzu i automatycznie je usuwa. Jest to bardzo ważne, ponieważ często w naszych pomieszczeniach znajduje się ogromna ilość kurzu oraz zwierzęcej sierści, która stale unosi się w powietrzu. Jeżeli jednak lubimy mieć nadzór nad działaniem urządzenia, wystarczy zaopatrzyć się w smartfona i aplikację Air Matters. Zestaw ten pozwoli nam bez problemu sterować oczyszczaczem Philips z każdego miejsca i o każdej porze. Nasz smartfon umożliwi włączanie i wyłączanie urządzenia, zmianę programu czy sprawdzenie stanu aktualnie zainstalowanych filtrów.

Czy Philips AC5659/10 to głośne urządzenie?

Głośność oczyszczacza powietrza marki Philips AC5659/10 kształtuje się w przedziale od 35 do 62 decybeli, a więc urządzenie to bez wątpienia można nazwać cichym. Tak niska emisja dźwięku jest możliwa dzięki zastosowaniu specjalnej krzywizny tunelu powietrznego, dzięki czemu nasze urządzenie zarówno w dzień, jak i w nocy nie emituje hałasu. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy w domu znajduje się małe dziecko. Ponadto oczyszczacz Philips AC5659/10 zaopatrzono w podwójny przepływ powietrza, co znacznie podnosi wydajność i zmniejsza czas oczyszczania powietrza. To wysokiej jakości urządzenie pozwala na usuwanie około 99,97% zanieczyszczeń różnego rodzaju, od kurzu po sierść zwierząt. Dodatkowo oczyszczacz pozwala również usunąć szkodliwe zapachy, które gromadzą się w powietrzu.

Udostępniaj.

O autorze

Roman Polkowski

Możliwość komentowania jest wyłączona.