Ciekawy telefon z klawiaturą QWERTY

0

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad kupnem telefonu komórkowego z klawiaturą QWERTY i nie wiedziałeś co wybrać? W internecie znaleźć można przeróżne opinie o produktach napisane przez wielu użytkowników. Ja chciałbym polecić Wam ostatnio dosyć popularny model znanej i lubianej marki – mowa tu oczywiście o firmie Samsung i jej nowym modelu telefonu Delphi B3410.

Samsung Delphi

Samsung Delphi B3410 jest telefonem komórkowym, który w swoim zestawie posiada dedykowaną klawiaturę QWERTY, duży wyświetlacz TFT QVGA 2.6-cala o rozdzielczości 240 x 320 pikseli i 262 tys. kolorów. Model ten trafił na rynek polski kilka miesięcy temu i od tamtego czasu jest chętnie kupowany przez osoby, które zdecydują się na np. abonament w Erze. Jeśli chciałbyś kupić telefon bez abonamentu, na kartę to jego cena wynosi w przybliżeniu 599 zł. Samsung Delphi ma wymiary 102.3 x 52.4 x 15.9 mm, a jego waga to zaledwie 113,7 gramów. Jego aparat fotograficzny 2 MPix z funkcją nagrywania wideo, pomimo tak niewielu megapikseli wykonuje zdjęcia naprawdę dobrej jakości.

Producent przyznaje, że urządzenie to zostało stworzone głównie dla maniaków SMS-owania, dzięki temu telefon ten posiada klawiaturę QWERTY. Delphi jest telefonem typu slider – czyli rozsuwany. Dodatkowo osoby, które często słuchają audycji radiowych powinien uszczęśliwić fakt iż B3410 został wyposażony w radio FM z funkcją RDS, dzięki czemu jesteśmy w stanie nagrać to co aktualnie słuchamy. Sercem urządzenia jest bateria litowo jonowa o pojemności 960 mAh, która powinna pozwolić na przynajmniej 2 dni pracy.

Udostępniaj.

O autorze

Roman Polkowski

Możliwość komentowania jest wyłączona.