Jaką wybrać lampę owadobójczą do mieszkania?

0

Lampa rażąca CRI CRI 300N – jest to lampa owadobójcza wyprodukowana przez włoską firmę MO-EL, której skuteczność przyczyni się do pozbycia się raz na zawsze owadów z domowego otoczenia i stanie się skutecznym sposobem na muchy. Jest to najbardziej znana i najlepiej sprzedająca się lampa z wyprodukowanych przez firmę urządzeń owadobójczych. Lampa jest nie duża. Jej waga również nie stanowi problemu gdyż wynosi 1. 1kg.

Wygląd lampy jest elegancki więc wpasuje się do każdego wnętrza i na pewno doskonale będzie się komponować z otoczeniem. Urządzenie posiada jedną świetlówkę UV-A, której moc wynosi 6W. Urządzenie działa na obszarze 50m2. Jest idealne do stosowania w pokojach i innych niedużych pomieszczeniach. Swoimi promieniami UV przyciąga owady, które natrafiają na elektryczną kratkę znajdującą się wewnątrz urządzenia. Po spotkaniu z kratką martwe owady wpadają do pojemnika znajdującego się pod spodem. Pojemnik można odłączyć od urządzenia. Świetlówki i wewnętrzna kratka elektryczna mają opatentowany przez MO-EL łatwy system czyszczenia, niewymagający demontażu lampy czy używania szczotki. Obudowana lampy zabezpiecza wnętrze od brudu i wilgoci.

Lampa jest zrobiona z materiałów zapobiegających uszkodzenia w wypadku wystąpienia zwarcia. Świetlówki należy wymieniać co rok, aby urządzenie prawidłowo działało. Światło imitowane przez urządzenie nie stanowi problemu dla ludzi będących w pomieszczeniu i mogą oni spać bez problemów przy działającej lampie. Parametry techniczne: Rozmiary w mm – 132x150x330, Waga – 1, 1 Kg, Zasilanie – 230V~ 50Hz, Całkowity pobór mocy – 11W, Zakres działania liniowy – 3-5 m, Pole działania w m2 – 50 m2, Klasa izolacji – II, Świetlówka – 1x6W, Żywotność świetlówki – 2000 h, Kabel – Rubber H05RN-F, Materiał – ABS, Miejsce produkcji – Włochy, Napięcie wyładowania – 1500 V. Wszystkie te dane mówią nam o doskonałej jakości, skuteczności i łatwości instalacji tego urządzenia. To urządzenie na pewno pomoże w walce z niemiłymi latającymi gośćmi w każdym domu.

Źródło: http://robale.pl/

Udostępniaj.

O autorze

Roman Polkowski

Możliwość komentowania jest wyłączona.