Komfortowe mieszkania na warszawskim Bemowie

0

Komfortowe mieszkania na warszawskim Bemowie! Jeśli szukasz własnych czterech kątów i zależy Ci na dogodnym położeniu komunikacyjnym, idealnie trafiłeś. Lazurowa 168 to nowe osiedle, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wyposażenie

Mieszkania Warszawa BemowoNowe mieszkania na Lazurowej charakteryzują się funkcjonalnością, dzięki czemu można w nich śmiało zamieszkać z całą rodziną, a przestrzeń dostosować do własnych, indywidulnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się lokale 1-, 2- oraz 3-pokojowe. W większości z nich znajduje się przeszklony balkon, w obrębie którego będzie można stworzyć piękny ogród zimowy. Ponadto, w większości z nich znajduje się także loggia.
Umieszczone w mieszkaniu trzyszybowe okna zapewniają wysoką izolację akustyczną, co z kolei sprawia, że żadne hałasy z zewnątrz nie będą przeszkadzały Wam w odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Co więcej, zapewniają one również dobrą izolację termiczną, dzięki czemu Twoje rachunki za prąd znacznie się obniżą.
Dla wszystkich mieszkańców, którzy posiadają samochody, został przewidziany parking podziemny, do którego z łatwością można zjechać cichobieżną windą. W pobliżu znajduje się także parking P+R, który świetnie sprawdzi się w razie nagłej wizyty gości.
Co więcej, nasze osiedle zostało zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych, którzy mogą liczyć tutaj na wiele udogodnień. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo wszystkich lokatorów, zostało ono ogrodzone. Dzięki temu, że na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, nie będziemy musieli nieustannie wymyślać nowych rozrywek dla naszych pociech.

Lokalizacja

Nasz nowe osiedle znajduje się zaledwie kilka kilometrów od samego centrum Warszawy. Jest to idealny punkt zarówno pod względem możliwości odpoczynku i rekreacji, jak i pod względem dostępu do rozmaitych usług. Znajdujący się obok Fort Blizne, Staw Jeziorzec oraz położony 1,5 km od budynku Park Górczewska umożliwiają kontakt z naturą niemal na wyciągnięcie ręki. Liczne ścieżki rowerowe pozwolą z kolei na bardziej aktywny odpoczynek.

Komunikacja

Właścicieli mieszkań na Lazurowej 168 na pewno ucieszy fakt, że tuż obok w przyszłości planowana jest budowa II linii metra, Lazurowa-Gorczewska. Oznacza to, że z łatwością będzie można się poruszać po bardzo odległych punktach Warszawy. To również wspaniała wiadomość dla inwestorów: dzięki takim udogodnieniom śmiało będzie można podnosić czynsz za wynajmowane mieszkanie. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, niedaleko położona jest także pętla tramwajowa. Duża ilość połączeń sprawia, że Lazurowa 168 stanowi doskonały punkt komunikacyjny.

 

Udostępniaj.

O autorze

Roman Polkowski

Możliwość komentowania jest wyłączona.